Ga naar content

Viele Phoenix Red VG-10

SP C114GPRD
De Spyderco Viele Phoenix is een gelimiteerde heruitgave van een klassiek Howard Viele ontwerp.
  • Voor 14:00 besteld, vandaag verstuurd
450,00
test
450,00

Productbeschrijving

Limited Edition Sprintrun.
De Spyderco Viele Phoenix is een gelimiteerde heruitgave van een klassiek Howard Viele ontwerp. Dit unieke verzamelaars mes is niet alleen aantrekkelijk maar ligt door zijn ergonomische vorm uitstekend in de hand. Het lemmet is van VG-10 staal en leent zich door zijn vorm voor een verscheidenheid aan taken. Een unieke kenmerk van de Phoenix is zijn robuuste open Bal-Bearing Lock. Het heft is gemaakt van duurzaam en licht gewicht titanium met rode G-10 Schalen, de Phoenix beschikt over een gestileerde draagclip.

Bij dit artikel bent u verzekerd van

  • Voor 14:00 besteld, vandaag verstuurd

Specificaties

Staalsoort VG-10
Soort mes Glad
Vergrendeling Ball Bearing Lock
Materiaal G-10
Ontwerper Howard Viele
Lengte lemmet(cm) 7.70
Lengte handgreep(cm) 11.50
Lengte totaal(cm) 18.50
Gewicht (gram) 115

Andere klanten bekeken ook

Manix Lightweight
De Spyderco Manix 2 Salt is gemaakt om op, rond en in het water te presteren. Met zijn FRCP heft en MagnaCut lemmet is het mes klaar voor het volgende avontuur.
202,00
Bekijkproduct
Sage Lightweight
De spyderco Sage 5 is ideaal voor EDC (Every Day Carry), met zijn FRN Heft en Maxamet lemmet is het mes klaar voor alle dagelijkse taken.
328,00
Bekijkproduct
Military 2
De Spyderco Military 2 is een mooie combi tussen een EDC (Every Day Carry) en een Tactisch zakmes. Met zijn S30V lemmet en G10 Heft, is het mes klaar voor zijn volgende dagelijkse taak of missie.
300,00
Bekijkproduct
Salt
De Salt UK PenKnife Is een verfijnd modern zakmes met een klassieke slip-joint sluiting, maar dan gemaakt om op, rond en in het water te presteren. Het mes heeft een lemmet LC200N staal en een heft van FRN.
125,00
Bekijkproduct

Advies van een expert nodig?